GOŚĆ Z AMERYKI

W czwartek, tj. 19 lutego 2015 r. naszą szkołę odwiedził Amerykanin – Anthony Such. Nasz gość obecnie mieszka w Jastrzębiu - Zdroju i pracuje jako nauczyciel języka angielskiego w jednej z prywatnych szkół.
Anthony przeprowadził lekcję dla III klasy gimnazjum. Uczniowie mieli okazję posłuchać
i pokonwersować w języku angielskim. Dowiedzieliśmy się, co spowodowało, że mieszkaniec Florydy znalazł się w naszym mieście i jak mu się u nas podoba. Uczniowie posłuchali jego niesamowitych opowieści o służbie w amerykańskim wojsku, pracy w charakterze kowboja, pobycie w Korei Południowej, gdzie zatrudniony był jako nauczyciel języka angielskiego i programista, a wszystko wzbogacone zostało niezwykle ciekawymi zdjęciami. Wszystkich zadziwiła ilość nieprawdopodobnych przeżyć w tak młodym wieku. Spotkanie zwieńczone zostało sportową rozgrywką w tenisa stołowego z udziałem uczniów i Anthony’ego.
Uczniowie zobaczyli , że nauka języka angielskiego jest bardzo ważna i przydaje się podczas podróży po całym świecie...
Serdecznie dziękujemy za wizytę i prezentację!

Salezjanki dnia 27.02.2015 Kategoria: Bez kategorii · Drukuj