WYRWIJ SIĘ... DO GÓRY

SZKOLNE REKOLEKCJE WIELKOPOSTNE
Każdy z nas ma swoje góry: górę zniechęcenia, samotności, górę choroby, górę nieporozumień i kłótni, górę udawania czy hipokryzji… Czasem wydaje się, że są nie do pokonania. To nie prawda!!!
W czasie naszych tegorocznych rekolekcji będziemy zdobywać szczyty – biblijne i te nasze osobiste, bo ze szczytu świat wygląda INACZEJ.
Zapraszam do wspólnej wędrówki na Górę Karmel, Horeb, Górę Przemienienia, Golgotę, Górę Wniebowstąpienia…
Wędrówka momentami będzie ekstremalna, ale dzięki temu na szczycie satysfakcja będzie większa!!!
Warunek pierwszy – WYRWAĆ SIĘ… z domu, ze szkoły, z codzienności, z zabezpieczeń… STAĆ CIĘ NA TO?

Tegoroczne rekolekcje przeżywać będziemy w Wiśle Jaworniku. Wybieramy się tam w dwóch grupach:
2-4 marca 2015 r. - klasy II GIM i II LO
9-11 marca 2015 r. - klasy I GIM i III GIM.
Szczegóły u wychowawców.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY RODZICÓW, ABSOLWENTÓW I PRZYJACIÓŁ DO TOWARZYSZENIA NAM MODLITWĄ!

Salezjanki dnia 21.02.2015 Kategoria: Bez kategorii · Drukuj