facebook
Strona GłównaGaleriaFilmy
Strefa przedszkolaka
Informacje o szkole
Strefa ucznia
Strefa rodzica
Biblioteka
Kronika
Egzaminy
SUKCESY W KONKURSACH- PIERWSZE PÓŁROCZE 2016/2017
Sukcesy naszych uczniów w konkursach
w pierwszym półroczu roku szkolnego 2016/2017


1) Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z matematyki:
Filip Jasiński i Małgorzata Pluskota zakwalifikowali się do etapu wojewódzkiego - 27 lutego będą walczyć o tytuły Laureatów;
XXV Wojewódzki Konkursu „Nudna matematyka”- Małgorzata Pluskota, Filip Jasiński i Krzysztof Rolka zakwalifikowali się i brali udział w półfinale konkursu;

2) Żaneta Namielska zajęła pierwsze miejsce w Miejskim Konkursie „Gimnazjalisto zaprojektuj swoja przyszłość”;

3) W Finale XIV Miejskiego Turnieju Wiedzy o Zdrowiu
III miejsce otrzymał Dominik Kozimor w kategorii klas pierwszych,
III miejsce otrzymał Miłosz Gilga w kategorii klas trzecich
wyróżnienia otrzymali:
Jowita Olszewska, Aleksander Mateja, Paweł Pluskota, Patrycja Żak;

4) XVI Wojewódzki Konkurs Biblijny – do etapu rejonowego zakwalifikowali się:
Zofia Torz, Łucja Mirosław, Grzegorz Mirosław - 9 marca będą walczyć o wejście do etapu wojewódzkiego;

5) Szkolny Turniej Squash’a rozegrany na „Kopalni Formy”:
1. Sebastian Jendrzejowski
2. Piotr Długosz
3. Michał Pas;

6) Szkolny Konkurs ”Kręć Kilometry” przeprowadzony na „Kopalni Formy”:
1. Julia Długosz,
2. Żaneta Namielska,
3. Łucja Mirosław;

7) Szkolny Konkurs na zakładkę promującą czytelnictwo:
1. Łucja Mirosław
2. Vanessa Wójciak
3. Marzena Kokot;

8) Szkolny Konkurs „Kartka świąteczna z najpiękniejszymi życzeniami”
1.Vanessa Wójciak
2. Łucja Mirosław;

9) Powiatowe Biegi Łyżwiarskie Dziewcząt – II miejsce i zakwalifikowanie się do zawodów wojewódzkich – Julia Długosz, Klaudia Nikiel, Sywia Rachuna, Vanessa Wójciak;

10) Powiatowe Biegi Łyżwiarskich Chłopców – III miejsce –Michał Dziuba, Kacper Hałaszko, Jeremiasz Kłak, Grzegorz Mirosław;

11) Miejski Konkurs Kaligrafii- II miejsce Barbara Dziwoki;

12) XII Bieg Niepodległości- Kamil Karzełek – XIII miejsce, Michał Pas – XVI miejsce;

13) VII Edycja Grand Prix Młodzieżowej Ligii Biegowej –Kamil Karzełek –VII miejsce, Szczepan Świst- XIII miejsce;

14) VI miejsce w Powiatowych Przełajowych Biegach Sztafetowych Chłopców;

15) VI miejsce w Powiatowych Przełajowych Biegach Sztafetowych Dziewcząt;

16) Udział w Miejskim Konkursie na Profilaktyczny Spot Filmowy;

17) Szkolny Konkurs „Mam Talent” :
„Odkrycie Roku”- Magdalena Piaszczyk
1. Grupa Kuglarska
2. Robert Sieńko ex aequo Małgorzata Pluskota & Klementyna Saguatti
3. Monika Lęża

18) Konkurs „Najkulturalniejszy Uczeń”:
1. Julia Długosz
2. Zuzanna Kuś
3. Vanessa Wójciak;

19) Szkolny Konkurs Wiedzy o Nauczycielach wygrała Aleksandra Tegowska
wyróżnienia otrzymały: Monika Lęża i Klementyna Saguatti;

20) Uczniowie biorą udział w VI Edycji Internetowego Konkursu Matematycznego Matmix;

21) Udział Magdaleny Piaszczyk w Miejskim Przeglądzie Kolęd i Piosenek Świątecznych w Językach Świata.


Salezjanki dnia 20.01.2017 Kategoria: Bez kategorii · Drukuj
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Polecane
271,815 unikalne wizyty
Design created by Salezjankli | Coded by Salezjanki
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2015 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.