Artykuły » 2016/2017 » 30 listopada 2016 CECYLIADA
30 listopada 2016 CECYLIADA
Już od kilku lat w listopadzie w szkole odbywa się Cecyliada- konkurs talentów organizowany na cześć św. Cecylii. Jak zwykle bywa, także i w tym roku cieszył się on dużą popularnością. Głównym punktem wieczoru był konkurs talentów, w którym zwyciężyła grupa kuglarska, nagrody zdobyli też Robert Sieńko oraz duet Małgorzata Pluskota i Klementyna Saguatti. Oskara za wyjątkowy debiut otrzymała Magdalena Piaszczyk.
W przerwach, była okazja do poznania „innego oblicza” pracowników szkoły: mogliśmy dowiedzieć się kto ma w domu młockarnię, kto spaceruje po świeżym asfalcie, a kto posiada ponad 20 komputerów!
Spotkanie, jak zawsze zakończyła Eucharystia i Apel Jasnogórski. A po wyjściu ze szkoły czekała na nas niespodzianka- w końcu spadł śnieg!

Napisane przez Salezjanki dnia 24.01.2017 Kategoria: 2016/2017 · 366 czytań · Drukuj