Artykuły » 2014/2015 » Festyn Rodzinny
Festyn Rodzinny
17 maja 2015 r.
Tego dnia miał miejsce się festyn, w którego organizację zaangażowało się wielu uczniów naszej szkoły. Odbył się turniej siatkówki, w którym brały udział trzy drużyny: rodzice, nauczyciele i uczniowie. Zwyciężyli rodzice, a swoją nagrodą –pucharem pełnym słodyczy – chętnie się podzielili  Dzieci mogły wziąć udział w różnych konkurencjach, zabawach i tańcach przygotowanych przez uczniów. Na scenie wystąpili utalentowani uczniowie, absolwenci i ich rodziny. Można było zakupić również losy na loterii. Rodzice zaangażowali się w pieczenie ciast i obsługę kawiarenki. Impreza się udała, pogoda dopisała i wszyscy miło spędzili czas.

Napisane przez Salezjanki dnia 11.11.2015 Kategoria: 2014/2015 · 552 czytań · Drukuj