Artykuły » 2014/2015 » ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO
ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO
26 czerwca 2015r.
Tego dnia w Parafii Podwyższenia Krzyża Świętego w Jastrzębiu-Zdroju (na „Szóstce”) o godzinie 8:45 zaczęli gromadzić się uczniowie, pracownicy i rodzice naszej szkoły, aby godnie rozpocząć uroczystość zakończenia roku szkolnego. Po Eucharystii, wszyscy przeszli do szkoły, gdzie siostra dyrektor przywitała przybyłego na tą uroczystość gościa s. Lidię Strzelczyk Inspektorkę Inspektorii Warszawskiej Córek Maryi Wspomożycielki w Polsce. Następnie klasa I gimnazjum przedstawiła swój artystyczny program, w którym bardzo indywidualnie pożegnali uczniów klasy III gimnazjum. Po występie wspólnie obejrzeli filmik przygotowany przez III gimnazjum, po którym siostra dyrektor wraz z siostrą Inspektorką wręczyły świadectwa ukończenia gimnazjum. Następnie zostały wręczone świadectwa z wyróżnieniem, oraz podziękowania dla rodziców. Kolejnym punktem tego dnia było pożegnanie siostry dyrektor Magdaleny Szlachcic, która przekazała swoją funkcję siostrze Joannie Olszewskiej (dotychczasowemu nauczycielowi matematyki). Gdy s. Lidia, pracownicy, uczniowie i rodzice kolejno dziękowali s. Magdalenie za jej trud i serce ofiarowywane przez 12 lat pobytu w naszej szkole, niejednej osobie zakręciła się łezka w oku. Po tych bardzo wzruszających chwilach, uczniowie udali się do swoich klas, aby odebrać świadectwa i jeszcze chwilę pobyć w swoim towarzystwie ;-)

Po trudach minionego roku szkolnego życzymy wszystkim niezapomnianych przygód, spotkań z ciekawymi ludźmi a przede wszystkim cudownego wypoczynku i regeneracji sił!
UDANYCH WAKACJI !!!!

Napisane przez Salezjanki dnia 17.08.2015 Kategoria: 2014/2015 · 824 czytań · Drukuj