Artykuły » 2014/2015 » WYJAZD DO TEATRU
WYJAZD DO TEATRU
22 kwietnia 2015 r.
Klasa licealna w godzinach popołudniowych wraz z Panią Iwoną Posio-Sikorą udała się do Bielskiego Teatru na sztukę pt. „Lalka” na podstawie powieści Bolesława Prusa. Przedstawienie rozpoczęło się około godziny 19.00 i skończyło się po godzinie 21.00. W czasie przerwy uczniowie mogli rozejrzeć się nieco po teatrze oraz zejść do kawiarenki nieopodal sali. Po przedstawieniu i gromkich brawach dla aktorów, którzy wspaniale odegrali swoje role, uczniowie pożegnali się z nauczycielami i wrócili do domów. Zdania na temat sztuki były w klasie podzielone. Różnice zdań jednak są dobrym pretekstem do twórczych dyskusji, więc przynoszą pozytywne efekty.

Napisane przez Salezjanki dnia 11.05.2015 Kategoria: 2014/2015 · 686 czytań · Drukuj