Artykuły » 2016/2017 » 22 grudnia 2016 BOŻE NARODZENIE W SZKOLE
22 grudnia 2016 BOŻE NARODZENIE W SZKOLE
Ostatni dzień w szkole przez Świętami Bożego Narodzenia rozpoczął się konkursem kolęd, który wygrała klasa II. Uczniowie prezentowali kolędy w języku włoskim, niemieckim, angielskim i oczywiście- polskim. Nie brakowało ciekawych aranżacji i akompaniamentu instrumentów. Wspólne śpiewanie kolęd wprowadziło nas w świąteczną atmosferę.
Kolejnym akcentem Bożonarodzeniowym, był montaż słowno- muzyczny. Na zakończenie dnia odbyły się wigilie klasowe, w czasie których wspólnie modliliśmy się, dzieliliśmy opłatkiem i składaliśmy sobie życzenia. Był też czas na rozmowy i zabawy. Miłym akcentem stały się tradycyjne upominki, które przygotowywaliśmy z wielkim zaangażowaniem od kilku dobrych dni.
Pełni radości opuściliśmy mury szkolne by powrócić w Nowym Roku 2017!

Napisane przez Salezjanki dnia 24.01.2017 Kategoria: 2016/2017 · 427 czytań · Drukuj